Puzzle 24000 dílů

10.2.2009 - 29.5.2009

Protože s Janou rádi skládáme puzzle a na našem kontě je úspěšné složení "Astrologie" o 9000 dílcích, došlo na hledání které budou další. Nejprve se hledalo mezi 13200, jelikož nás žádné nezaujaly tak se hledalo dál. Mezi pěkné byly vybrány puzzle s názvem "Život". Zde mají svoje speciální stránky kde je vidět jak je skládají po celém světě. . Nejhorší nebylo zjištění o počtu dílků, ale jejich velikost 428cm x 157cm. A začalo zjišťování jestli existuje plocha kam je pověsit. Našla se, budou od stěny ke stěně a ještě zůstane z každé strany cca 5cm :-) No a teď hurá do skládání, zde je několik fotek z průběhu skládání a budou postupně přidávány další až do úplného složení. Je konec května a máme to složené. Ještě napsat výrobci o dva chybějící puzzliky a půjde to na zeď.

Ústí a okolí - říjen 2008

5.10.2008

Více než po roce došlo na objíždění Ústí a sledování probíhajících staveb, dokončení dálnice a dalších změn v okolí. Jsou zde také zachyceny probíhající opravy srázu u Větruše.

Stavby v Ústí

17.6.2007

Rozhodli jsme se dnešní odpoledne věnovat zachycení probíhajících prací na druhé polovině železničního koridoru. Při pohybu městem neuniklo fotoaparátu ani okolí kostela kde bylo staré a nové tržište které ustoupilo budování rozsáhlého obchodního centra. To bylo mělo mít od trati historický ráz hradeb a měla by zde v budoucnu být lanovka na Větruši. Pro nás po pohledu na krásu okolí končí výlet.

Mírové náměstí

25.2.2007

Návrat z výletu bylo to, co mne přinutilo jít po dlouhé době přes Mírové náměstí. Zrovna se tu uklízela technika po vyzvednutí portálu mimo staveniště. Snad by měl být nakonec vrácen do stavěného objektu. Na závěr jsou přidány tři fotografie z bourání nové tržnice.

Zateplení a veranda

27.8 - 12.11.2006

Tak na to došlo, už je tady povolení. A teď už jen: určit si barvu, vybrat, objednat a navozit materiál, zajistit lešení, přizvat další na pomoc, vzít si dovolenou. "Pane Lorenc - uvezu to?" Ne, tak doslova to nebylo ale samo se to neudělalo.

Železniční koridor

2006

Akce kterou nelze přehlédnout. Zasahuje do života všech, ať už vlakem cestují nebo se stanou součástí dopravních opatřeních podél trati. To už není jen rekonstrukce ale stavba zcela nových objektů jako např. železniční mosty.

Dálnice D8

2005

Tyto fotografie jsou z různých časových období probíhající výstavby dálnice D8 mezi Ústím nad Labem a Německem. Část mezi Ústím a Lovosicemi je zatím pozastavena.

Jméno:
Heslo:

Jak bude na focení?

zdroj dat: Meteopress

Webmaster:  Kratochvíl Petr   ¦  Copyright © - Foceno.cz  ¦  Webhosting:  Station.cz