Letiště Plasy

28.7. - 4.8.2007

Na letišti v Plasech se konalo několik týdnů soustředění pilotů na kluzácích. Alespoň na jeden týden v rámci dovolené jsem se tam ocitla jako vzdálený pozorovatel, kterému bylo dopřáno se do podívat na svět z výšky. Také bylo zajímavé sledovat život a ruch okolo příprav na let. Když se nelétalo pro nepřízeň počasí tak se jelo na výlet do nedalekých Klatov a Přeštic.

Křivoklátsko

28.7.2007

Výlet patřil mezi ty delší a se svými 18,6 km se projevil únavou. Není divu, terén nebyla rovina. Pokud je na fotkách vidět do údolí tak se tam taky šlo a obráceně vršky kopců viděných z údolí jsme taky zdolali. Vše probíhalo podle předpokladu, záchytné body "U Rozvědčíka" a "Hospoda u Jazzu" kde se dobře vařilo, převoz byl taky v provozu a počasí přálo.

Stanový tábor

30.6. - 7.7.2007

Po výletu tu máme stanový tábor oddílu badmintonu konaný ve Staré Olešce. Přidali jsme se k nim alespoň na dva dny. K hezkým zážitkům přispěly hrané noční scénky před stezkou odvahy která bohužel musela být odvolána z důvodů deště. Proměnlivost počasí však hezky malovala v krajině a ve spojení s vodní hladinou to vybízelo k focení. Pojďte se podívat.

Stará Oleška 2007

23.6.2007

Výzvě na neplánovaný výlet se nedalo odolat. Zvláště když se ochladilo po vedrech. Vyráželo se z Labských Strání přes Starou Olešku do Veselého pod Rabštejnem. Po cca 2km nás čekalo příjemné překvapení v podobě nově otevřeného občerstvení. Celý den vycházelo počasí, jen kousek od nádraží nás přepadla průtrž. Odměnou byla ale cesta zpět. Z přijíždějícího vlaku strojvedoucí volá: "kam jedete? chcete svézt?" Po odpovědi do Děčína nás vzal. Byl to historický vlak který tudy projížděl.

Poděbrady 2007

8.5.2007

Klídek, pohoda, žádné stoupání do kopců ani klesání, jen samá rovina. Tak to je jeden z velmi oddechových výletů navíc doplněný tradičním dobrým jídlem a to pstruhem. Dříve v restauraci "Na Střelnici" a v současné době v restauraci "Cidlina". Letos to byl losos a opravdu se povedl. A že je podél Labe krásně se můžete přesvědčit sami.

Kokořínsko 2007

7.4.2007

Jeden z nemála pěkných výletů, bohatou přírodou se zajímavými zákoutími ale trochu delší trasou vedl ze Mšena přes Kokořínské údolí. Na konci bylo cca 16 km již znát. Perličkou výletu byl objednaný čaj v restauraci zalitý studenou vodou. :-)

Komáří Vížka 2007

25.2.2007

Bohužel i to se stává. Do mé Minolty se zabudoval tzv. "Sony filtr". Že nevíte co to je - fotky jsou pouze ve fialovém nádechu a přidají se bílé vodorovné pruhy. Znamená to, že odešel CCD snímač. Naštěstí mě Jana půjčila Olympus C50 a tak se přece jen nějaké fotky z výletu konají. Jen kdyby bylo více sněhu.

Výlety v roce:   2010  |   2009  |   2008  |   2007  |   2006  |   Letošní výlety
Jméno:
Heslo:

Jak bude na focení?

zdroj dat: Meteopress

Webmaster:  Kratochvíl Petr   ¦  Copyright © - Foceno.cz  ¦  Webhosting:  Station.cz